Naše blogerky

Chtěla jsem to nejlepší a to jsem taky dostala. Precizní práce, kvalitní, krásná, dřevěná a bezpečná postýlka. Musím vychválit nízké nohy - pro ani ne rok a půl staré dítě opravdu skvělá věc. Manžel si zase chválil snadné a rychlé sestavení. Děti? Nadšení.

Nikdy bych se nepodepsala pod něco, co nestojí za to. Tady je mé jméno.


Karolína Koukolová

blogerka


Domečkové postýlky předčily všechna má očekávání! Naprosto skvělá a milá komunikace, rychlá domluva a postýlku jsme navíc měli postavenou během pár minut, vše krásně popsáno, jednoduché skládání a jde vidět precizní práce a kvalita! Synovi se v postýlce spinká pohádkově,ale nejen jemu! Usneme tam hned s ním i my🤍 


Petra Langrová

blogerka

Děkujeme za nádhernou postýlku, jsme z ní naprosto unešení a to nejen naše čtyřletá dcera Lily, která má z postýlky své království a je naprosto nadšená z jejího domečkového designu, ale i my rodiče, protože postýlka je naprosto pevná a bytelná a tak si společně s dcerkou v ní večer ležíme, čteme pohádky, povídáme a mazlíme!🤍 máme ji v bílém dekoru a vypadá naprosto úžasně, po rozbalení balíku byla cítit nádherná vůně dřeva po celém bytě. Je velmi kvalitní a my jsme nadmíru spokojeni. Překvapilo mě i její naprosto jednoduché sestavení. Což se nám hodilo hned dvakrát, protože jsme se nedávno stěhovali🙊 nakonec bych chtěla poděkovat za skvělou komunikaci s firmou, která vyhověla mým požadavkům o velikosti a barvě postýlky a výšky zábrany, aby se nám tam vešel mantinel a matrace. Děkujeme moc.


Anna Galbová

blogerka